Programy hotelowe wspierające zarządzanie obiektem

Hotele często mają własną restaurację i zaświadczają usługi cateringowe. Coraz większe liczba Hotelarzy wzbogaca własną ofertę o usługi SPA i sportowo-rekreacyjne. Wychodzą do tego ze dobrego założenia, iż gościom hoteli nie basta tylko kwatera. Klienci przybywają się co chwila bardziej mozolny i istnieją skłoni natomiast zapłacić.

Systemy hotelowe dla obiektów

Free jest wspaniałym rozwiązaniem gwoli małych ośrodków noclegowych, jakich nie jeżyć się na do kupienia obecnie drogocenne programy. Blisko pomocy naszego oprogramowania hotelowego mogą zautomatyzować rezerwacje a zastąpić papierowy kalendarz dzisiejszym programem gwoli hoteli. Bezpłatnie. Użytkownik aplikacji hotelowego posiada możliwość instalacji bazy aplikacji w internecie lokalnej albo hostingu w Internecie. W drugim casusie po uwierzytelnieniu można orzec stan rezerwacji nawet spośród domowego komputera.

Integracja systemy recepcji

Dzięki integracji w 1 systemie obsady recepcji hotelowej, gastronomii a innych etapów sprzedaży (sklepy, imprezy, catering), całe obroty hotelu mają prawo być ujęte w jednolitych raportach a statystykach. Aplikacja działa pod spodem systemem operacyjnym MS Windows, w internecie LAN albo na pojedynczym stanowisku, korzystając standardowy akcesoria PC uzupełniony o specjalizowany sprzęt aż do obsługi zbytu: ekrany dotykowe, drukarki fiskalne, kuchenne a rachunkowe, zdalne bonowniki „Nano”, czytniki kart magnetycznych a kodów paskowych, wagi, dozowniki, szuflady na pieniądze i tym podobne. Staramy się stworzyć eksploatatorowi możliwość skorzystania jego ról tak, ażeby maksymalnie usunąć wykonywanie fizycznej, częstokroć powielanej przez bez liku osób, roboty.

Wsparcie dla marketingu

Chcemy, ażeby nasz architektura stał się narzędziem gwoli wszystkich sekcji hotelowych, rozpocząwszy od recepcji − w jakiej prowadzimy gościa od chwili jego pozyskania dzięki marketing, na krzyż jego rezerwację i bytność, po rozrachunek. Możliwość tworzenia dokumentów w wielu językach i walutach ma egzystować, wg naszą firmę, drogą aż do jeszcze zdrowszego traktowania naszego Klienta, i jednocześnie umożliwia na dostosowywanie do norm unijnych.

http://sensible.pl/biznes/dostawca,wind,dla,niepelnosprawnych,s,11418/
http://www.saap.pl/firmy,wg,branz/windy,zewnetrzne,dla,niepelnosprawnych,s,6529/
http://redslim.pl/biznes/windy,vimec,s,9194/

You may also like...